Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“GÜLÜMSE SAFRANBOLU ÇEKİYORUM” SERGİSİ AÇILDI

Mavi Sistem Çalıştayı kapsamında

Mavi Sistem Çalıştayı kapsamında dün açılışı yapılan Cemil Belder’in “ Gülümse Safranbolu Çekiyorum “ isimli fotoğraf sergisi büyük ilgi gördü.  

 

Cıngıllıoğlu Sanat Galerisinde gerçekleştirilen serginin açılışına Safranbolu belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un yanı sıra Dr. Mimar Sinan Genim, Prof. Dr. Ayşen Akpınar, Doç. Dr. Hale Turgay Gezer, Prof. Dr. Klaus Peter Goebel, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
Belder, özellikle son bir yılda çektiği fotoğraflardan oluşan fotoğrafları konuklara tek tek anlatırken bir yandan da Safranbolu’nun tanıtımını yapmış oldu.

Başkan Aksoy ise Safranbolu’yu fotoğraflarla bu kadar güzel anlatan Cemil Belder’e teşekkür ederken, “ böylesi güzle çalışmaları belediye olarak desteklemeye devam edeceğiz, kutluyorum “ dedi.

Mavi Sistem Çalıştayı bu gün Cinci handa saat 17.00’da Aytekin Kuş’un “ Bir Zamanlar Safranbolu “ fotoğraf sergisi, Doç. Dr. Zeynep Aygen’in “ Dünya Kültür Mirası kavramının Gelişimi Çerçevesinde Safranbolu “ adlı semineri ve Dr. Mimar Sinan Genim ve Yüksek Mimar İbrahim Canbulat’ın “ Kültür varlıklarında Yeni Yaşamlar “ adlı söyleşisi ile devam edecek.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO