Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

HADRİANOUPOLİS ÇALIŞMALARINA DEVAM

    HADRİANOUPOLİS  B

 

 

HADRİANOUPOLİS  B KİLİSE YAPISININ ÜST ÖRTÜSÜ VE

ASFALT İHALEMİZİN SÖZLEŞMELERİ İMZALANDI.

 

 

Genel Sekreter Hakan Eski ihalesi biten ve sözleşme aşamasında olan 2 adet işin  sözleşmeleri imzalamadan önce imzalanacak işlerle ilgili  basın mensuplarına kısaca bilgi verdi.

 

İhalesi Temmuz ayında yapılan ve ihale bedeli 320.000.00 TL olan Eskipazar Hadrianoupolis Antik Kenti B Kilise yapısının üst örtüsünün yapım işinin süresi 120 gün olup  Müteahhit firma ile yapılan görüşmede işi 90 günde teslim edeceğinin sözü alındığını söyledi.

Asfalt ihalemiz yine Temmuz ayında ihalesi gerçekleştirildi. 25 km. 1. Kat asfalt 50 km. 2. Kat sathi kaplama olmak üzere toplan 75 km. köy yolumuz asfaltlanacaktır. İşin süresi 2 ay olup sözleşme bedeli yaklaşık 3.000.000,00 TL dir. Dedi.

Daha sonra Genel Sekreter Hakan Eski ve Müteahhit firma yetkileri tarafından sözleşmeler imzalandı.

Genel Sekreter Hakan Eski Özel İdarenin yapmış olduğu ihale ve işlerle ilgili de basın mensuplarını açıklamalarda bulundu.

Ödeneği Milletvekillerimizin desteği ile hibe olarak sağlanan Safranbolu Bostanbükü köyü kanalizasyon ihalesi sonuçlandırıldığı ve Yasal süreler beklendiği, bayramdan sonra bu işe başlanacağı,

Milli Eğitim Küçük onarım işlerinden 72 projeye başlandığı ve okullar açılmadan küçük onarımlar tamamlanacağını, Ayrıca 7 tane Milli-eğitimin büyük işinin olduğunu (2 spor salonu 5 okul) bu işlerinde yaklaşık maliyetlerinin hazırlandığını söyledi.

Konarı TOKİ ile ilgili zemin etüdü ve harita çalışmalarının devam ettiğinin bilgisini verdi.

Daha sonra Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi veren Genel Sekreter Eski; 22 kamyon, 11 greyder 4 ekskavatör, 6 jcb ve 6 adet silindir ile 6 ilçemizde köy yollarımızın stabilize, malzemeli bakım, genişletme ve iyileştirme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO