Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK GÜNDEM HABERİ ETKİLİ OLDU

  HABERLERİMİZ SONRASI ,

 

HABERLERİMİZ SONRASI , DSİ’NİN AĞIR AKSAK TAMAMLAMAYA ÇALIŞTIĞI ŞİRİNEVLER-70 EVLER ARASINDAKİ DERE ISLAH ÇALIŞMASI  SONRASI KAPATILAN YOLUN ASFALTLANMASI VE GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİN ALINMASI VATANDAŞLARI MEMNUN ETTİ.

 

 

 

KARABÜK GÜNDEM HABERİ ETKİLİ OLDU

 

DSCF9691

KBÜ Eğitim ve Araştırma hastanesi ile İmam Hatip Lisesi arasında kalan ve 70 evler-dereevler bölgesine uzanan dere ıslah çalışması için DSİ yaklaşık 45 gündür bir çalışma yapmakta ve yolun trafiğe kapanması yanı sıra güvenlik önlemlerinin alınmaması sonrası çeşitli maddi hasarlı kazalara neden olması vatandaşların tepkisine neden olmuştu.

DSİ bölge müdürlüğünün ihalesi ile yapılan dere ıslah çalışması  uzayınca yaptığımız haberlere gaf üstüne gaf yaparak yanıt vermeye çalışan DSİ bölge Müdürlüğü hatasını düzeltme adına çalışmaları hızlandırmıştı.

Ardından Karabük belediyesi yolun asfaltlama işlemlerini acemice yapınca bu kez asfalt çökmüş KARABÜK GÜNDEM bunu da habere taşıyarak kamuoyu ile paylaşmıştı.

 

Yolun açılması ve hiç bir güvenlik önlemlerin  alınmaması dikkat  çektiğimiz haberler sonrası bugün Karabük belediyesi yolun tekrar asfaltlama işlemlerini kurallara uygun tamamladı ve yol trafik güvenliği içinde tabalalr konulması ile şeritlerin çekilmesini sağladı.

İlk etapta yolun bir bölümün trafiğe açıldığını  ,  2.etap çalışmaları ile de  yolun diğer bölümünün kapatılacağını  belirten yetkiler dere ıslah çalışmalarının Eylül ayı sonlarına doğru bitirilmesin planlandığını kaydettiler.

 

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO