Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARDEMİR AŞ KAP’A AÇIKLAMA YAPTI

KARDEMİR A.Ş tarafından Kamu

KARDEMİR A.Ş tarafından Kamu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan Olağan Genel Kurul sonuç bildirisinde, kar payı dağıtılmayacağı oy birliği ile karara bağlanırken, 9 olan yönetim kurulu üyeliğinin 11’e çıkarıldığı ve yeni açılan 2 bağımsız yönetim kurulu üyeliğine Necati Özsoy  ve Abdulkerim Dervişoğlu’nun seçildiği belirtildi.

Yönetim kurulu başkan ve üyelerine Türk Ticaret Kanunu 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verildiğinin vurgulandığı açıklamada, şu ifadeler yer aldı: “Ana sözleşmenin 1, 3, 4, 7, 8, 10,11, 12, 14, 15, 18, 19, 21, 23. maddelerinin tadili ile geçici maddelerin tümünün yürürlükten kaldırılması onaylandı. Yenişehir Mahallesi Çamlık mevkisinde bulunan şirketimiz mülkü arsa vasfı özel orman olarak değiştirildi ve orman kanunu uyarınca yapılaşmaya açılacak yaklaşık 2 bin 500 metrekaresi üzerinde tasarrufta bulunulması konusunda yönetim kuruluna yetki verildi”

 

YENİŞEHİR İÇİN YETKİ ALINDI

KARDEMİR A.Ş’nin 18. Olağan Genel Kurulu’nun ardından Yenişehir Mahallesi Çamlık mevkiinde bulunan şirketin mülkü arsanın vasfının özel orman olarak değiştirilmesi ve 6831 Sayılı Orman Kanunu uyarınca yapılaşmaya açılacak 2 bin 500 metrekaresi üzerinde tasarrufta bulunulması konusunda Yönetim Kuruluna yetki verildi.