Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kardemir Çalışanıydı, Milli Takıma Seçildi..

  Paravolley sporuna gönüllü

 

Paravolley sporuna gönüllü olarak katılan Uğur Köse çalışmasının semeresini Milli Takıma seçilerek gösterdi.

 
Oturarak Voleybol bilinen ve Paravolley olarak Türkiye’de 2005 yılında tanıtım semineri ve antrenörlük kursları ile ilk adımları atılan spor dalında Karabük’te iddialı bir giriş yapıyor.

 

Hollandalı Spor Komitesi tarafından 1956 Yılında kurulmuş ve şuan dünyanın bir çok kentinde oynanan hatta ligleri bulunan Paravolley de artık Karabük’ün milli oyuncusu bulunuyor.
Karabüksporun ana sponsoru KARDEMİR AŞ nin bir çalışanı da olan Uğur Köse, “Başta belirtmek isterim ki her türlü zorlukta her an her saniye yanımızdan ayrılmayan Seda Acar hocamızla güzel bir takım olmuştuk, Paravolley’e yeni katılan sporcu olmama rağmen kısa sürede zoru başardım ve 2 etap ve 1 finalden oluşan turnuva da forma giymeye hak kazandım bu arada takımımız Türkiye final grubuna katılmaya hak kazandı. Final karşılaşmasına Zonguldak Ereğli, Alaplı Alges, Adana ve Karabük Gençlikspor olarak Karabük’te ve Muğla’da düzenlenen müsabakalarda hem fiziksel hem de performansımdan dolayı Milli Takım kadrosuna seçildim.” Dedi

 

Milli Takım Kampının Karabük’ün Ovacık ilçesinde 06-13.04.2017 tarihleri arasında yapılacağına dikkat çeken genç sporcu “engel tanımıyoruz, engelleri bir bir aşıyoruz Karabük bir Milli oyuncu olarak hem Karabük hem de çalıştığım kurum olan Kardemir AŞ. adına gurur duydum.” İfadelerinde bulundu

 

Karabük Safranbolu cam terasta oynanan paravolley sonrası medyanın gündemine düşen spor dalı Karabük için şimdilerde  bir başka reklam aracı olmak üzere..