Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KESDER’DEN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

      KESDER’DEN

 

 

 

KESDER’DEN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

 

 

kasder

 

KESDER ( Karabük Eskipazarlılar Derneği) Başkanı Ali KARA, Başkan Yardımcısı Selahattin YILMAZ, Genel Sekreter Yüksel YILDIZ ve yönetim kurulu üyelerinden Yılmaz Çelen, Adem Karataş, Mithat Yurt ile birlikte Karabük Gündem/GÜNAJANS’I ziyaret ettiler.

.
Ziyarette derneğin kuruluş aşaması ve bugünkü çalışmalar hakkında bilgiler veren KESDER Başkanı Ali Kara 35 kişilik bir yönetim kurulu üyesi oluştuğunu komisyonlarla bu sayının 45’e ulaştığını belirterek “Şuan 1412 üyemiz var. Her 1000. üyemize bir plaket veriyoruz. Üye sayımız her gün artıyor. Yönetime geldiğimizde bu sayı 491 idi. Bunların haricinde üyelerimizin internet ortamında kan gruplarını belirtiyor ve bu konuda ihtiyacı olan insanlara çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca AR-GE komisyonumuz AB projesi hazırlıkları içerisinde.Bu konuda 150 bin Euroluk bir projemiz olacak. Yine Hadrianapolis kazı çalışmalarıyla ilgili gerekli bütçenin aktarılması konusunda valiliğimiz nezdinde ve hükümet nezdinde çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

.
Yönetim kurulu üyelerinin ve komisyonların çalışmaları hakkında detaylı bilgiler veren Ali Kara ayrıca 35 kurum ile anlaşmalarının olduğunu bu kurumlarda üyelerinin %5 ile %30 arasında indirimlerden yararlanabileceklerini belirtti.

 

IMG_6364