Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÖĞRENCİLER İÇİN FARKLI YAŞAM..

  Karabük’te ki konforlu

 

Karabük’te ki konforlu  öğrenci yurtları ve yaşam merkezleri  tercih edilirken,kayıtlar döneminde  güvenilir yurtlar ve öğrencilerin kalacağı yaşam merkezleri  dolmaya başladı.

1438348179972

Özkaynak Kız-Erkek Yurtlarıda bu yaşam merkezlerinden biri ve kayıt döneminde veliler özel ilgi göstermeye devam ediyor.

Özkaynak Safran Şubesi tarihin kalbi Safranbolu’da, doğayla iç içe bir noktaya ve 3500 metrekarelik bir alana inşa edilen Erkek öğrenciler için tam bir yaşam merkezi olan tesis  280 öğrenci kapasitesini doldurmak üzere.

Safranbolu Meslek Yüksek Okulu ve Mimarlık Fakültesine 400 metre mesafede, Ana Kampüse ise servisle 10 dakika uzaklıkta olan tesislerde  revir, etüt odaları, oyun alanları, kafeler, açık spor alanları ve kapalı yüzme havuzu bulunmakta.

1406978359625Özkaynak yaşam merkezlerine ait Ay Şubesi  ise  Karabük Üniversitesi’ne yaklaşık 10 dk. yürüme mesafesinde olup  1-2-3-4 kişilik odalarıyla 160 kişilik kapasitesye sahip.

Ayrıca,Özkaynak Kız Öğrenci Bloğu Karabük Üniversitesi’ne 15 dk. yürüme mesafesinde olup ,farklı konseptli 1 ve 2 kişilik odalarıyla 136 kişilik kapasiteye sahip ve her bölümde banyo ve tuvalet bulunmakta.

 


N7P2A