Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÜST GEÇİT VE KAVŞAK BAYRAM SONRASINA KALDI

  KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İLE

 

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İLE YURTLAR BÖLGESİ (İRFAN BÜYÜKBAŞ CADDESİ) ARASINDA KALAN KARABÜK-SAFRANBOLU-KASTAMONU YOL AYRIMINA YAPILACAK ÜST GEÇİT MONTAJI BAYRAM SONRASINA KALDI.

UZUN BİR DÖNEM KARABÜK GÜNDEMİNDE KALAN ÜST GEÇİT NİSAN AYINDA İHALE EDİLMİŞ ANCAK İHALE EKSİKLER NEDENİ İLE İPTAL OLMUŞTU. ARDINDAN  24 HAZİRAN 2013 DE TEKRAR İHALE EDİLEN ÜST GEÇİT ÇELİK KONSTRÜKSİYON AYAKLARI İMALATININ DEVAM ETTİĞİ BAYRAM SONRASI MONTAJININ YAPILACAĞI BELİRTİLDİ.

 ÜST GEÇİT VE KAVŞAK BAYRAM

SONRASINA KALDI

 

ÜSTGEÇİTKarayolları tarafından 24 Haziran 2013 de 2.kez ihale edilen Karabük Üniversitesi ile Üniversite Mahallesi olarak bilinen Yurtlar bölgesinde ki İrfan Büyükbaş Caddesi arasında yapılacak üst geçit çelik konstrüksiyon ayaklarının imalatlarının devam ettiği bölgede angraj bloklarının yapılması ile bayram sonrası üst geçit inşaat çalışmalarının yapılacağı belirtildi.

 

kavşakYaklaşık  3000 öğrenciyi ve mahalle halkını ilgilendiren üst geçit çalışmalarının eğitim dönemi başlamadan Eylül ayına kadar tamamlanmasının büyük önemine işaret eden konuya yakın kaynaklar yine Kastamonu yolu üzerinde akıllı kavşak olarak bilinen dönel kavşak yerine,  üst geçit / yonca ile geçilmesi projesinin de  hazırlandığı ve uygulamaya bayram sonrası geçileceği öğrenildi.