Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zuhal & M.Ali Şahin’in Mutlu Günleri

    TBMM Eski

 

 

TBMM Eski Meclis Başkanı,  çok hükumet döneminde çeşitli bakanlıklarda bulunan ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Ankara’da düzenlenen nikah töreni ile yeniden dünya evine girdi.

Yaklaşık 3 yıl önce ilk eşi Saniye Şahin’i kaybeden Mehmet Ali Şahin, hayatını Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı döneminde sekreterliğini yapan 39 yaşındaki Zuhal Fırat ile birleştirdi.

Ankara düzenlenen törende çiftin şahitliklerini eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Cevdet Yılmaz, Mehdi Eker ve Öznur Çalık yaptılar..

Törene, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu ile çok sayıda davetli katılırken, Çevre Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan,  Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal ile Eski İl Başkanı Timurçin Saylar ve yeni İl Başkanı İsmail Altınöz de katılırlarken , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ise katılamadılar.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO